e:LIGA
Jak hrát e:LIGU?
EA Sports FC 24 Článek Jak hrát e:LIGU?

Jak hrát e:LIGU?

Nicolas Heller

Nicolas Heller

19. 11. 2023 15:30

e:LIGA tě nadchnula a chceš se do ní zapojit? Skvělá zpráva! Stačí, abys splnil dvě základní podmínky – jsi občan České republiky a je ti 16 a více let? Pak se můžeš e:LIGY zúčastnit a zkusit tak dosáhnout na PRIZE MONEY v celkové výši 100 000 Kč. Samozřejmě musíš vlastnit hru EA SPORTS FC 24 a konzoli PlayStation 5, protože e:LIGA se uskuteční exkluzivně právě na ní.

Postup registrace je jednoduchý:

1. Zaregistruj se na webu e:LIGY

Registrace na našem webu je zcela zdarma a je nezbytná k tomu, abys získal jedinečné ID, které ti umožní se zúčastnit e:LIGY.

2. Vyber si oblíbený klub

Kluby si na základě kvalifikací budou vybírat hráče z kvalifikačního žebříčku na svoji soupisku. Nezapomeň si proto nastavit ve svém profilu svůj oblíbený klub, do kterého by ses chtěl dostat. Nezapomeň, že z kvalifikace vybírají hráče jen kluby: FC Zlín, FC Hradec Králové, MFK Karviná, FK Dukla Praha. Pokud ještě nemáš svůj oblíbený klub, doporučujeme navštívit stránky fortunaliga.cz, v sekci „Kluby“ nalezneš profily jednotlivých celků a třeba tě některý z nich zaujme.

3. Zapoj se do turnajů v otevřené kvalifikaci

Podívej se, kdy jsou vypsané kvalifikační turnaje. Zapoj se do co nejvíce turnajů (ideálně do všech tří) a nasbírej tak co nejvyšší počet bodů do kvalifikačního žebříčku. Po kvalifikacích si žebříček prohlédnou právě kluby FC Zlín, FC Hradec Králové, MFK Karviná, FK Dukla Praha a vyberou si z něj libovolné hráče na svoji soupisku. Kvalifikace jsou tak obří příležitost, jak svůj oblíbený klub zaujmout svými dovednostmi.

4. Nezapomeň na Check-in

Dvě hodiny před samotným kvalifikačním turnajem se otevře možnost check-in, kterou musíš nejpozději 10 minut před startem dané online kvalifikace potvrdit. Tím sdělíš organizátorům a administrátorům turnaje, že jsi připraven se turnaje zúčastnit, a budeš díky tomu zařazen do pavouka. Kdo nestihne svůj check-in potvrdit, nebude nalosován do turnaje.

5. Ukaž, že jsi nejlepší

Na kartě "hlavní" na stránce turnaje najdeš praktický návod k tomu, jak se spojit se svým protihráčem, včetně dalších instrukcí k zahájení zápasů. Teď už je jen na tobě, abys ukázal, že si zasloužíš místo v jednom z klubů e:LIGY.

6. Nevyšlo to? Zkus to znovu!

Pokud jsi neuhrál dobrý výsledek hned v první kvalifikaci, nezoufej. Přihlásit se můžeš bez omezení do všech 3 vypsaných kvalifikací. Z každé z nich si totiž na základě svého výsledku odneseš určitý počet bodů, který se ti započítá do kvalifikačního žebříčku.

Související články