e:LIGA

Otázky a odpovědi

1. Jak se hraje e:LIGA

e:LIGA se uskuteční ve třech fázích:

Klubové kvalifikace – celkem 18 online kvalifikací – každý z osmnácti klubů FORTUNA:LIGY bude mít jedno vlastní online klubové kolo. Ti nejlepší z klubového kola postoupí do semifinále, ve kterém budou bojovat o možnost reprezentovat svůj oblíbený klub.

Kompletní popis systému e:LIGY nalezneš v sekci o e:LIZE.

Semifinále – čtyři hráči z každého klubu F:L se utkají mezi sebou o dvě místa zaručující účast ve Finále e:LIGY, kde společně budou hájit barvy svého klubu. Semifinále proběhne offline v Grunex studiu v Praze.

Finále – Reprezentanti všech 18 klubů F:L se utkají mezi sebou o titul e:LIGY. Kluby budou rozlosovány do 4 skupin po 4 týmech, a do vyřazovacích bojů postoupí pouze nejlepší 2 týmy z každé skupiny. Hraje se o PRIZE MONEY v celkové výší 150 000 Kč, medaile a pohár pro vítěze.

2. Můžu hrát e:LIGU i já?

Jasně, stačí, abys splňovat tyto dvě základní podmínky:

  • Věk: 16+
  • Národnost: CZ

Samozřejmě musíš vlastnit hru FIFA 21 a konzoli Playstation 4, protože e:LIGA se uskuteční exkluzivně právě na ní. Pro hraní online kvalifikace musíš mít aktivovaný účet Playstation +.

3. Jak se do e:LIGY zapojím?

Nejprve se zaregistruj na této stránce, získáš tak jedinečné e:LIGA ID, které ti umožní se e:LIGY zúčastnit. Následně se už můžeš zapojit do jednotlivých online klubových kvalifikací. Více informací nalezneš v tomto článku.

4. O co se hraje?

Ve hře je celkové PRIZE MONEY ve výši 150 000 Kč, které se rozdělí mezi čtyři nejlepší týmy složené ze dvou hráčů. Na Finále samozřejmě nebude chybět také pohár pro vítěze a medaile pro tři nejlepší kluby.

Kontakt

V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů se ozvěte na info@e-liga.cz.