e:LIGA
datart-e-liga-finale-play-off
Datart e:LIGA | Finále | Play-off

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Začátek registrací

12. 1. 2020 15:00

Check-in od

12. 1. 2020 14:00

Check-in do

12. 1. 2020 14:00

Datum zahájení

12. 1. 2020 15:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

1v1

Přihlášených týmů

8 / 8

Potvrzených týmů

8

Už 12. ledna se nejlepší FIFA hráči reprezentující barvy 16 klubů FORTUNA:LIGY utkají o titul šampióna, 150 000 Kč a body do světové série Global Series, které v rámci České republiky mohou získat pouze v DATART e:LIZE.

Velké nedělní finále započne skupinovou fází, do které byly kluby náhodně rozlosovány. Do losování byly nasazeny čtyři kluby, které své esport týmy již měly z minulosti - FK Teplice, AC Sparta Praha, Bohemians Praha 1905 a FC Viktoria Plzeň. Tyto kluby na sebe tak ve skupinách nemohly narazit. Záznam z losování je dostupný na facebooku Datart e:LIGY.

Základní skupiny:

  • Skupina A: FK Teplice, FC Fastav Zlín, SK Sigma Olomouc, 1.FC Slovácko
  • Skupina B: AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec. 1.FK Příbram
  • Skupina C: Bohemians 1905, FC Baník Ostrava, FK Jablonec, MFK Karviná
  • Skupina D: FC Viktoria Plzeň, SK Dynamo České Budějovice, Slezský FC Opava, SK Slavia Praha

Brány pražské UNYP Areny se 12. ledna otevřou v 16:00, atmosféru prestižního finálového turnaje si tak můžeš přijít vychutnat přímo mezi hráče. Jak se během turnaje chovají a jak jsou soustředění můžeš sledovat rovnou z první řady. S hráči se budeš moci po turnaji také osobně potkat v rámci autogramiády s finalisty.

Na místo dorazí také ligové hvězdy, které obvykle válí spíše na trávníku. Tam jim to skutečně běhá, teď se ale ukáže, zda prokážou svoje skills i s ovladačem v ruce, čekají je totiž zápasy ve FIFA 20.

Sledování turnaje je fajn, když tě ale přepadne chuť vzít to do vlastních rukou, budou pro tebe připraveny konzole Playstation 4 se hrou FIFA 20 a spoustu dalších populárních titulů jako je Death Stranding, MediEvil či Days Gone. Při výběru her samozřejmě myslíme i na ty nejmladší. Pro ně máme připraven hry Crash Team Racing, Concrete Genie a hry na platformu PlayLink pro hru více hráčů.

Kromě klasiky tě čeká také parádní zážitek ve virtuální realitě. Přijď si vyzkoušet nejlepší VR hru roku 2019 Beat Saber od československého studia Beat Games nebo oceňovanou akční VR hru Blood&Truth.

Pokud je tvoje tělo poháněno adrenalinem a miluješ výzvy, pak v UNYP aréně určitě oceníš přítomnost dvou formulových kokpitů od Red Bullu, kde prověříš svoje jezdecké schopnosti.

Oficiální stream z finále můžeš sledovat celý den taktéž na oficiálním twitch kanále Datart e:LIGY.