eliga-erb
fc-viktoria-plzen-je-mistrem-datart-e-ligy-podivej-se-na-prubeh-finale

FC Viktoria Plzeň je mistrem Datart e:LIGY! Podívej se na průběh finále

12. 1. 2020 07:50 Články

Velkolepé vyvrcholení první sezóny Datart e:LIGY probíhá dnes 12. ledna v pražské UNYP aréně. Rozlosování zápasů skupin nedělního finále se zhostil Jakub Podaný a streamer TheJohny.

Brány pražské UNYP arény se otevřely před semifinálovými zápasy, přesně v 16:00. Vstup je zdarma a diváci se mohou těšit na ty nejlepší domácí FIFA hráče hájící barvy prvoligových fotbalových klubů.

Živé vysílání společně s prvními zápasy skupinové části započalo již v brzkých ranních hodinách. Výsledky závěrečných bojů o titul vítěze Datart e:LIGY sledujte níže.

Ve finále prvního hočníku Datart e:LIGY vítězí FC Viktoria Plzeň s hráči T9Laky a pikej!

Rozdělení cen

  • 1. místo: 80 000 Kč pro FC Viktoria Plzeň + body do Global Series 20 (T9Laky 200b, pikej 110b)
  • 2. místo: 40 000 Kč pro SK Slavia Praha + body do Global Series 20 (RIIJK 80b, kobbycz 80b)
  • 3. místo: 20 000 Kč pro FK Mladá Boleslav + body do Global Series 20 (Snkrjan 40b, Rozsi77 40b)
  • 4. místo: 10 000 Kč pro SK Sigma Olomouc + body do Global Series 20 (RealDanek 40b, BR1CK 40b)

Finále

  • FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - 3:2

Hra o 3. místo

  • FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - 2:0

Semifinále

  • FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - 0:3
  • SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - 1:3

Čtvrtfinále

  • FC Fastav Zlín (MorCaJs , jakeem00) - FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - 1:3
  • FC Baník Ostrava (Rak, Va6ek7) - FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - 1:3
  • AC Sparta Praha (sirisetsedm, Emerickson) - SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - 2:3
  • SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - Bohemians 1905 (M4tk05, Voly) - 3:1


Výsledku skupinové části jsou následující:

Skupina A

  • 8:00 FK Teplice (Emphaty1, Huhnak) - FC Fastav Zlín (MorCaJs , jakeem00) - 0:5
  • 8:00 SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - 1. FC Slovácko (Dejv878, Domito) - 4:1
  • 10:00 1. FC Slovácko (Dejv878, Domito) - FK Teplice (Emphaty1, Huhnak) - 2:3
  • 10:00 FC Fastav Zlín (MorCaJs , jakeem00) - SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - 4:1
  • 12:00 FK Teplice (Emphaty1, Huhnak) - SK Sigma Olomouc (RealDanek, BR1CK) - 2:3
  • 12:00 FC Fastav Zlín (MorCaJs , jakeem00) - 1. FC Slovácko (Dejv878, Domito) - 2:3

Skupina B

  • 8:00 AC Sparta Praha (sirisetsedm, Emerickson) - FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - 4:1
  • 8:00 FC Slovan Liberec (Angel, kkarlos) - 1. FK Příbram (Tulip, Krtek) - 3:2
  • 10:00 1. FK Příbram (Tulip, Krtek) - AC Sparta Praha (sirisetsedm, Emerickson) - 1:4
  • 10:00 FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - FC Slovan Liberec (Angel, kkarlos) - 4:1
  • 12:00 AC Sparta Praha (sirisetsedm, Emerickson) - FC Slovan Liberec (Angel, kkarlos) - 4:1
  • 12:00 FK Mladá Boleslav (Snkrjan, Rozsi77) - 1. FK Příbram (Tulip, Krtek) - 4:1

Skupina C

  • 8:00 Bohemians 1905 (M4tk05, Voly) - FC Baník Ostrava (Rak, Va6ek7) - 2:3
  • 8:00 FK Jablonec (domos, Valach533) - MFK Karviná (Kony, F2lik3) - 3:2
  • 10:00 MFK Karviná (Kony, F2lik3) - Bohemians 1905 (M4tk05, Voly) - 1:4
  • 10:00 FC Baník Ostrava (Rak, Va6ek7) - FK Jablonec (domos, Valach533) - 5:0
  • 12:00 Bohemians 1905 (M4tk05, Voly) - FK Jablonec (domos, Valach533) - 3:2
  • 12:00 FC Baník Ostrava (Rak, Va6ek7) - MFK Karviná (Kony, F2lik3) - 4:1

Skupina D

  • 8:00 FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - SK Dynamo České Budějovice (Miki, CptKubajz) - 3:2
  • 8:00 Slezský FC Opava (Nanys122, Ulii) - SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - 1:4
  • 10:00 SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - 4:1
  • 10:00 SK Dynamo České Budějovice (Miki, CptKubajz) - Slezský FC Opava (Nanys122, Ulii) - 5:0
  • 12:00 FC Viktoria Plzeň (T9Laky, pikej) - Slezský FC Opava (Nanys122, Ulii) - 3:2
  • 12:00 SK Dynamo České Budějovice (Miki, CptKubajz) - SK Slavia Praha (RIIJK, kobbycz) - 2:3

Samotný finálový zápas, který rozhodne o šampionech první sezóny Datart e:LIGY, je na programu v 18 hodin. I ten si můžete přijít užít na vlastní kůži do UNYP Areny nebo ho sledovat na oficiálním   twitch kanále Datart e:LIGY       v rámci celodenního turnajového streamu.